UPS2E220MHD1TO
CAP ALUM 22UF 20% 250V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPS2E220MHD1T
UPS2E220MHD1TO Hakkında
Nichicon UPS2E220MHD1TO, 22 µF kapasitanslı, 250V rated voltajlı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montajı ile PCB'lere doğrudan yerleştirilir. -40°C ile 105°C arasında çalışabilen bu kondansatör, 105°C'de 3000 saatlik yaşam süresi garantisi sunmaktadır. ±20% tolerans ile sunulan komponentin ripple current kapasitesi 10 kHz'de 248 mA, 120 Hz'de ise 155 mA'dir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses cihazları, endüstriyel elektronik ve tüketici elektroniğinde yaygın olarak kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 248 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 155 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V