UPS2E010MED1TD
CAP ALUM 1UF 20% 250V RADIAL
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
UPS2E010MED1TD
UPS2E010MED1TD Hakkında
Nichicon UPS2E010MED1TD, 1 µF kapasitanslı, 250V nominal gerilime sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye direkt olarak lehimlenebilir. ±20% tolerans değerine sahip olan bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat ömürlü tasarlanmıştır. 10 kHz'de 27,2 mA ripple akımı ile devrelerinde yüksek frekanslı uygulamalarda kullanılabilir. Güç kaynakları, audio amplifikatörleri, invertörler ve genel amaçlı filtrele uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 1 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 27.2 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 17 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V