UPS2D471MRD
CAP ALUM 470UF 20% 200V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPS2D471MRD
UPS2D471MRD Hakkında
Nichicon UPS2D471MRD, 470 µF kapasitansı ve 200 V nominal voltajı ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can paketleme şeklinde ve through hole montaj türüne sahiptir. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 3000 saat ömür sağlar. ±20% tolerans ve polar yapısı sayesinde güç kaynakları, düşürücü (buck) dönüştürücüler, filter devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. 10 kHz'de 1.5065 A ve 120 Hz'de 1.31 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Aktif ürün statüsünde bulunmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.5065 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.31 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V