UPS2D3R3MPD1TD
CAP ALUM 3.3UF 20% 200V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPS2D3R3MPD1TD
UPS2D3R3MPD1TD Hakkında
Nichicon UPS2D3R3MPD1TD, 3.3 µF kapasitesinde radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V rated voltage ile tasarlanmış olup, ±20% toleransa sahiptir. Through hole montajı destekleyen bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. 120 Hz'de 36 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılır. Polar yapısı nedeniyle kutuplu bağlantı gerekir.
Applications General Purpose
Capacitance 3.3 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 36 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V