UPS2D330MHD1TO
CAP ALUM 33UF 20% 200V RADIAL
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
UPS2D330MHD1TO
UPS2D330MHD1TO Hakkında
Nichicon UPS2D330MHD1TO, 33 µF kapasitansı ve 200V rated voltage'a sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through Hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenmek için tasarlanmıştır. ±20% tolerans, -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında ve 3000 saatlik ömür süresi 105°C'de belirtilmiştir. 10 kHz'de 304 mA ve 120 Hz'de 190 mA ripple current kapasitesi ile güç kaynakları, audio amplifikatörleri, filter uygulamaları ve genel amaçlı elektronik devrelerde kullanılmaya uygundur. Polar yapısı nedecek doğru kutuplandırma gereklidir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 304 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 190 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V