UPS2D2R2MED1TD
CAP ALUM 2.2UF 20% 200V RADIAL
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
UPS2D2R2MED1TD
UPS2D2R2MED1TD Hakkında
Nichicon UPS2D2R2MED1TD, 2.2 µF kapasiteli 200V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial can paketinde tasarlanmış olup through-hole montaj uygulamalarına uygundur. -40°C ile 105°C arası çalışma sıcaklık aralığında 2000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans ile üretilen bu polar kondansatör, genel amaçlı elektronik devrelerde, güç kaynakları, filtre uygulamaları ve sinyal işleme devrelerinde kullanılır. 10 kHz'de 40 mA, 120 Hz'de 25 mA ripple current kapasitesine sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 2.2 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 40 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 25 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V