UPS2C4R7MPD1TD
CAP ALUM 4.7UF 20% 160V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPS2C4R7MPD1TD
UPS2C4R7MPD1TD Hakkında
Nichicon UPS2C4R7MPD1TD, 4.7 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 160 V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılan radial tipi through-hole bileşendir. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat yaşam süresi garantiler. 120 Hz'de 43 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, audio amplifikatörleri, invertörler ve diğer DC filtreleme uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 4.7 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 43 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V