UPS2C220MPD1TD
CAP ALUM 22UF 20% 160V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPS2C220MPD1TD
UPS2C220MPD1TD Hakkında
Nichicon UPS2C220MPD1TD, 22 µF kapasitanslı, 160 V rated voltage ile çalışan radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu polarize kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 2000 saat yaşam süresi (105°C'de), -40°C ile 105°C arasındaki geniş çalışma sıcaklık aralığı ve through-hole montajı ile güç kaynakları, filtreleme devreleri, depolama uygulamaları ve endüstriyel elektronik devrelerde tercih edilir. 208 mA ripple current kapasitesi (10 kHz) ve 130 mA (120 Hz) ile AC bileşenleri sönümlemeye uygun tasarlanmıştır.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 208 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 130 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V