UPS2C101MHD1TN
CAP ALUM 100UF 20% 160V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPS2C101MHD1TN
UPS2C101MHD1TN Hakkında
Nichicon UPS2C101MHD1TN, 100 µF kapasitesi ve 160V rated voltage'a sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenir. ±20% tolerans ve 3000 saat ömür garantisi (@105°C) sunmaktadır. -40°C ile +105°C arasındaki geniş çalışma sıcaklığı aralığında kullanılabilir. 120 Hz'de 330 mA ripple current kapasitesi nedeniyle güç kaynakları, filtre devreleri, energy storage uygulamaları ve genel amaçlı elektronik devreler için uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 330 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V