UPS2A4R7MDD1TD
CAP ALUM 4.7UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPS2A4R7MDD1TD
UPS2A4R7MDD1TD Hakkında
Nichicon UPS2A4R7MDD1TD, 4.7 µF kapasitanslı, 100V rated voltaj ile tasarlanmış radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye direkt lehimleme ile sabitlenir. -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında kullanılabilir ve 2000 saat ömür garantisine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilmiş olan bu kondansatör, 100 kHz'de 74 mA ripple akımı kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılır. 4.6 Ohm impedans değeri ile dikkat edilmesi gereken kritik devre tasarımlarında tercih edilebilir.
Applications General Purpose
Capacitance 4.7 µF
Impedance 4.6 Ohms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 74 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 12.58 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V