UPS2A330MPD1TD
CAP ALUM 33UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPS2A330MPD1TD
UPS2A330MPD1TD Hakkında
Nichicon UPS2A330MPD1TD, 33 µF kapasitanslı, 100 V rated voltajda çalışan radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile tasarlanmış bu bileşen, -55°C ile 105°C arasında stabil performans sunar ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisi vardır. Düşük 460 mOhms impedansı ile yüksek frekans uygulamalarında (100 kHz'de 320 mA ripple akım kapasitesi) ve düşük frekans devrelerde (120 Hz'de 54.4 mA ripple akım) kullanılabilir. Through-hole montajı nedeniyle PCB'ye doğrudan lehimleme ile sabitlenir. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynağı filtreleme, sinyall dekuplajı ve enerji depolama devrelerinde kullanılan endüstriyel standart bir bileşendir.
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Impedance 460 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 320 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 54.4 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V