UPS1V681MHD1TO
CAP ALUM 680UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPS1V681MHD1TO
UPS1V681MHD1TO Hakkında
Nichicon UPS1V681MHD1TO, 680µF kapasitansı ve 35V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial through-hole montaj türü ile PCB'ye dikey olarak monte edilir. 75 mOhm impedansı ile düşük ESR değerine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilmiştir. 100 kHz'de 1.25A, 120 Hz'de 887.5 mA ripple current kapasitesine sahiptir. -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saat ömür garantisi sunar. Genel amaçlı güç kaynağı uygulamaları, filtering, coupling ve decoupling devrelerde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
Impedance 75 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.25 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 887.5 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V