UPS1V4R7MDD1TD
CAP ALUM 4.7UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPS1V4R7MDD1TD
UPS1V4R7MDD1TD Hakkında
Nichicon UPS1V4R7MDD1TD, 4.7 µF kapasitansı ve 35V rated voltage'a sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB üzerine dikey olarak yerleştirilir. ±20% tolerans ile üretilmiş bu kondansatör, -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına dayanır. 105°C'de 2000 saat ömür ile tasarlanmıştır. 1.5 Ohm impedans, 160 mA ripple current (100 kHz) ve 27.2 mA ripple current (120 Hz) kapasitelerine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses devreleri ve filtre uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 4.7 µF
Impedance 1.5 Ohms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 160 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 27.2 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V