UPS1V152MHD1TN
CAP ALUM 1500UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPS1V152MHD1TN
UPS1V152MHD1TN Hakkında
Nichicon UPS1V152MHD1TN, 1500 µF kapasitanslı 35V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial Through Hole montaj tipinde tasarlanmış bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, ses sistemleri ve endüstriyel cihazlarda kullanılır. ±20% toleransla üretilen kondansatör, -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 3000 saat ömrü 105°C'de garantilidir. 100 kHz'de 1.9 A ripple current kapasitesine sahip olup, 120 Hz'de 1.653 A ripple current sağlar. 38 mOhms impedansı düşük ESR uygulamaları için uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
Impedance 38 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.9 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.653 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V