UPS1V100MDD
CAP ALUM 10UF 20% 35V RADIAL
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
UPS1V100MDD
UPS1V100MDD Hakkında
Nichicon UPS1V100MDD, 10 µF kapasitanslı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V rated voltajı ile genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtre devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılır. ±20% toleransı ile üretilen kondansatör, -55°C ile 105°C arasında çalışabilir. 105°C'de 2000 saat ömür garantisi bulunmaktadır. 1.5 Ohm impedansı ve 100 kHz'de 160 mA ripple current kapasitesi ile düşük frekans uygulamalarından yüksek frekans devrelere kadar uyarlanabilir. Through Hole montaj tipi ile PCB'ye direkt entegre edilebilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 10 µF
Impedance 1.5 Ohms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 160 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 27.2 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V