UPS1J471MHD1TO
CAP ALUM 470UF 20% 63V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPS1J471MHD1TO
UPS1J471MHD1TO Hakkında
Nichicon UPS1J471MHD1TO, 470 µF kapasitansı ve 63V rated voltage'a sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montaj tipi ile PCB'lere direkt olarak lehimlenerek kullanılır. ±20% tolerance ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses sistemleri ve filtreleme devrelerinde tercih edilir. 105°C'de 3000 saat ömür süresi ile güvenilir çalışma sağlar. -55°C ile 105°C arasındaki geniş çalışma sıcaklığı aralığı, 100 kHz'de 1.2 A ripple current kapasitesi ile farklı frekans uygulamalarında kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Impedance 81 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.2 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 852 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V