UPS1J330MED1TD
CAP ALUM 33UF 20% 63V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPS1J330MED1TD
UPS1J330MED1TD Hakkında
Nichicon UPS1J330MED1TD, 33 µF kapasitansına sahip radyal montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 710 mOhms impedans değerine sahip olan bu kondansatör, -55°C ile 105°C arasında çalışabilir. 105°C'de 2000 saat ömüre sahip olup, 120 Hz'de 37.4 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Through hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimleme yolu ile sabitlenir. Filtre, bypass, timing ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Impedance 710 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 37.4 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V