UPS1J220MED
CAP ALUM 22UF 20% 63V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPS1J220M
UPS1J220MED Hakkında
Nichicon UPS1J220MED, 22 µF kapasitansına sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V rated voltajı ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaya uygundur. -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisine sahiptir. 980 mOhms impedansı ile düşük ESR değerine sahiptir. Ripple current kapasitesi 100 kHz'de 180 mA, 120 Hz'de 30.6 mA'dir. ±20% toleransı ile standart uygulamalarında, güç kaynakları, filtre devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılabilir. Through-hole montajı ile geleneksel PCB tasarımlarına uyumludur.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Impedance 980 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 180 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 30.6 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V