UPS1H4R7MDD1TD
CAP ALUM 4.7UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPS1H4R7MDD1TD
UPS1H4R7MDD1TD Hakkında
Nichicon UPS1H4R7MDD1TD, 4.7µF kapasitanslı, 50V nominal voltajda çalışan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial through-hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan lehimlenir. 2000 saat ömür garantisi 105°C sıcaklıkta ve ±20% tolerans aralığı ile üretilmiştir. -55°C ile +105°C arasında çalışır. 7.5 Ohm empedans değerine sahip olup, 100 kHz'de 90mA ripple akımı dayanımı vardır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses amplifikatörleri, filtre devreleri ve stabilizasyon uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 4.7 µF
Impedance 7.5 Ohms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 90 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 15.3 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V