UPS1H4R7MDD
CAP ALUM 4.7UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPS1H4R7MDD
UPS1H4R7MDD Hakkında
Nichicon UPS1H4R7MDD, 4.7 µF kapasitans değerine sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal voltaj ile tasarlanmış olup, -55°C ile 105°C arasında çalışır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve filtreleme devrelerinde kullanılır. 2000 saatlik ömür süresi 105°C'de garanti edilen bu kondansatör, 3.5 Ohm impedans ve ±20% toleransa sahiptir. Through-hole montaj türü ile PCB'lere doğrudan lehimlenebilir.
Applications General Purpose
Capacitance 4.7 µF
Impedance 3.5 Ohms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 90 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 15.3 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V