UPS1H222MHD
CAP ALUM 2200UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPS1H222MHD
UPS1H222MHD Hakkında
Nichicon UPS1H222MHD, 2200µF kapasitanslı radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal gerilim ile güç kaynakları, filtre devreleri ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile sağlanan bu bileşen, -55°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığında 3000 saatlik ömrü garanti eder. 35 mOhm impedansı, düşük ripple akımı özelliği ve Through Hole montaj tipi sayesinde entegre ediçi devreler, doğrultucu devreler ve düşük frekansı uygulamalar için uygun bir seçimdir.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
Impedance 35 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.3 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.001 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V