UPS1H221MPD1TD
CAP ALUM 220UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPS1H
UPS1H221MPD1TD Hakkında
UPS1H221MPD1TD, Nichicon tarafından üretilen 220 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaktadır. Radial montaj tipine sahip bu kondansatör, -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saatlik ömür süresi garantisine sahiptir. 180 mOhms impedansı ile düşük ESR değeri sunmakta, 650 mA @ 100 kHz ripple current kapasitesi bulunmaktadır. ±20% tolerans oranı ile üretilen bu komponent, güç kaynakları, ses amplifikatörleri, şarj devreleri ve filtreleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Impedance 180 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 650 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 325 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V