UPS1H220MDD1TD
CAP ALUM 22UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPS1H220MDD1TD
UPS1H220MDD1TD Hakkında
Nichicon UPS1H220MDD1TD, 22 µF kapasitanslı, 50V rated voltajlı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan entegre edilir. ±20% toleransa sahip bu kondansatör, -55°C ile 105°C arasında çalışır ve 2000 saat ömür garantisine (105°C'de) sahiptir. 1.8 Ohm impedans değeri ile düşük ESR (Equivalent Series Resistance) sağlar. 100 kHz'de 150 mA ve 120 Hz'de 25.5 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses amplifikatörleri, filtre devreleri ve voltage regulation uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Impedance 1.8 Ohms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 150 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 25.5 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V