UPS1H102MHD
CAP ALUM 1000UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPS1H102MHD
UPS1H102MHD Hakkında
Nichicon UPS1H102MHD, 1000µF kapasitanslı 50V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial Through Hole montajı ile PCB'lere doğrudan lehimlenir. ±20% tolerans ile tasarlanmış olup, -55°C ile 105°C arasında çalışabilir. 105°C'de 3000 saat ömür garantisi sunar. 100 kHz'de 1.6A ve 120 Hz'de 1.392A ripple current kapasitesi vardır. 58 mOhm empedans ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme ve coupling uygulamalarında kullanılır. Active statüsü ile stokta bulunabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
Impedance 58 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.6 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.392 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V