UPS1E682MHD
CAP ALUM 6800UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPS1E682MHD
UPS1E682MHD Hakkında
Nichicon UPS1E682MHD, 6800 µF kapasitesine sahip radyal montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V nominal voltaj ve ±20% tolerans ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 27 mOhms empedansı, 3.3 A ripple akımı kapasitesi (100 kHz'de) ve 105°C'de 3000 saatlik ömrü ile güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve filtreleme devrelerinde yer alır. -55°C ile 105°C arasında çalışabilen bu kondansatör, yüksek frekans ve düşük frekans (120 Hz'de 2.871 A) ripple akımlarına dayanıklıdır. Through-hole radial can paketi ile PCB'ye direkt montajlanabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 6800 µF
Impedance 27 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.3 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.871 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V