UPS1E681MPD1TD
CAP ALUM 680UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPS1E681MPD1TD
UPS1E681MPD1TD Hakkında
Nichicon UPS1E681MPD1TD, 680µF kapasitans ve 25V rated voltage ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenmek için uygundur. ±20% tolerans içerisinde çalışır ve 110 mOhms impedans değerine sahiptir. 100 kHz'de 1 A, 120 Hz'de 710 mA ripple current kapasitesine sahip olup, -55°C ile +105°C arasındaki geniş sıcaklık aralığında çalışabilir. 105°C'de 2000 saat ömür süresi belirtilmiştir. Güç kaynakları, konvertörler, filtre devreleri ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
Impedance 110 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 710 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V