UPS1E4R7MDD1TD
CAP ALUM 4.7UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPS1E4R7MDD1TD
UPS1E4R7MDD1TD Hakkında
Nichicon UPS1E4R7MDD1TD, 4.7 µF kapasitansı ve 25V rated voltage'a sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere direkt olarak lehimlenir. -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklık aralığında stabil performans sunar. 105°C'de 2000 saat ömür garantisi ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme ve decoupling devreleri gibi birçok elektronik sistemde kullanılmaya uygundur. 100 kHz'de 160 mA ripple current kapasitesi ve ±20% toleransı ile esnek tasarım imkanı sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 4.7 µF
Impedance 1.5 Ohms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 160 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 27.2 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V