UPS1E472MHD
CAP ALUM 4700UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPS1E472MHD
UPS1E472MHD Hakkında
Nichicon UPS1E472MHD, 4700µF kapasitansı ve 25V rated voltage'a sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere direkt olarak lehimlenebilir. 30 mOhm impedans ve geniş çalışma sıcaklık aralığı (-55°C ~ 105°C) sayesinde endüstriyel ve tüketici elektronik uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. Düşük ve yüksek frekans ripple current toleransı ile güç kaynağı devreleri, filtreleme uygulamaları, ses sistemleri ve genel amaçlı DC filtreleme işlemleri için uygundur. 3000 saatlik yaşam süresi 105°C'de garanti edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
Impedance 30 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.7 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.349 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V