UPS1E331MPD1TD
CAP ALUM 330UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPS1E331MPD1TD
UPS1E331MPD1TD Hakkında
Nichicon UPS1E331MPD1TD, 330 µF kapasitansa sahip radial yerleştirilme tipinde alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V nominal voltaj ile tasarlanan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere düşük empedans (190 mOhms) özelliğine sahiptir. -55°C ile 105°C arasında çalışabilecek geniş sıcaklık aralığında, 2000 saatlik ömür garantisiyle 105°C'de uzun süreli güvenilirlik sağlar. 100 kHz'de 600 mA ve 120 Hz'de 426 mA ripple akımı kapasitesi bulunan bu kondansatör, güç kaynakları, filtre devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. Radial can paket tipinde sunulur ve aktif stokta mevcuttur.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Impedance 190 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 600 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 426 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V