UPS1E151MPD1TD
CAP ALUM 150UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPS1E151MPD1TD
UPS1E151MPD1TD Hakkında
Nichicon tarafından üretilen UPS1E151MPD1TD, 150µF kapasitansı ve 25V rated voltage'a sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj türüyle PCB'lere doğrudan lehimlenmek üzere tasarlanmıştır. -55°C ile 105°C arasında stabil çalışma sağlayan geniş işletme sıcaklığı aralığına ve 2000 saat ömürlülüğe (105°C'de) sahiptir. 280 mOhms empedansı ve 410 mA ripple akımı (100 kHz'de) kapasitesi, düşük frekans uygulamalarda 205 mA (120 Hz'de) ripple akımı desteklemesi genel amaçlı güç kaynağı, filtre ve enerji depolama uygulamalarında kullanıma uygundur. ±20% tolerans değeriyle tedarik edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
Impedance 280 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 410 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 205 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V