UPS1C331MPD1TD
CAP ALUM 330UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPS1C331MPD1TD
UPS1C331MPD1TD Hakkında
Nichicon UPS1C331MPD1TD, 330 µF kapasitans ve 16V rated voltage'a sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole bağlantı tipi ile PCB'lere kolayca monte edilir. -55°C ile 105°C arasında çalışabilen bu bileşen, 2000 saat ömür süresi garantisi ile uzun vadeli uygulamalara uygundur. 280 mOhms impedans ve düşük ripple current özellikleri sayesinde güç kaynakları, sesli amplifikatörler, LED sürücüler ve genel amaçlı AC/DC dönüştürücüler gibi pek çok elektronik devresinde kullanılır. ±20% toleransı ile esneklik sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Impedance 280 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 410 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 291.1 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V