UPS1C221MPD1TD
CAP ALUM 220UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPS1C221MPD1TD
UPS1C221MPD1TD Hakkında
Nichicon UPS1C221MPD1TD, 220µF kapasitanslı 16V rated radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenmek üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen bu komponent, -55°C ile +105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisine sahiptir. 280 mOhms impedans değeri ve 100 kHz'de 410 mA ripple akım kapasitesi ile güç kaynakları, audiovisüel cihazlar, endüstriyel uygulamalar ve genel amaçlı elektronik devrelerinde kullanılır. Düşük frekans (120 Hz) ripple akımı 205 mA'dir.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Impedance 280 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 410 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 205 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V