UPS1C101MED
CAP ALUM 100UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPS1C101M
UPS1C101MED Hakkında
Nichicon UPS1C101MED, 100 µF kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V voltaj derecesinde tasarlanmış bu radial montaj kondansatörü, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaktadır. -55°C ile 105°C arasında çalışabilen bileşen, 105°C'de 2000 saatlik ömür garantisi sunar. 500 mOhms düşük impedansı ile güç kaynakları, ses devreleri, filtre uygulamaları ve düşük frekanslı AC-DC dönüştürücülerde yaygın olarak yer alır. ±20% toleransı ile 120 Hz'de 125 mA ve 100 kHz'de 250 mA ripple akımını destekler.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Impedance 500 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 250 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 125 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V