UPS1A331MPD
CAP ALUM 330UF 20% 10V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPS1A331MPD
UPS1A331MPD Hakkında
Nichicon UPS1A331MPD, 330µF kapasitanslı 10V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can paketinde tasarlanmış olup through-hole montajı destekler. ±20% tolerans ile üretilmiştir. 2000 saatlik ömür ömrü 105°C sıcaklıkta garantilidir. -55°C ile 105°C arasında çalışabilir. 280 mOhms impedansı ile 100 kHz'de 410 mA ripple akımı taşıyabilir, 120 Hz'de ise 291.1 mA ripple akımı kapasitesiyle tasarlanmıştır. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, filtre devreleri ve timing uygulamalarında kullanılan yüksek güvenilirlikli bir komponenttir.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Impedance 280 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 410 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 291.1 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V