UPS1A220MDD1TD
CAP ALUM 22UF 20% 10V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPS1A220MDD1TD
UPS1A220MDD1TD Hakkında
Nichicon UPS1A220MDD1TD, 22 µF kapasitanslı radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans aralığında, -55°C ile 105°C sıcaklık aralığında çalışabilir. 105°C'de 2000 saatlik yaşam süresi ile güvenilir uzun vadeli performans sağlar. 1.5 Ohm impedans değeri, 100 kHz'de 160 mA ripple akım kapasitesi ile düşük frekans uygulamalarında, elektrik kartlarında güç kaynağı filtreleme, sinyalleştirme ve dekoupleme işlemlerinde yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Impedance 1.5 Ohms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 160 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 27.2 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V