UPS0J682MHD1TN
CAP ALUM 6800UF 20% 6.3V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPS0J682MHD1TN
UPS0J682MHD1TN Hakkında
Nichicon UPS0J682MHD1TN, 6800 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 6.3 V nominal gerilime sahip bu radial bağlantılı komponent, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama işlevlerinde kullanılır. -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında, 105°C'de 3000 saat yaşam süresi sunar. 38 mOhms impedans değeri ve 1.9 A yüksek frekans (100 kHz) ile 1.653 A düşük frekans (120 Hz) ripple akım kapasiteleri sayesinde, anahtarlamalı güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve DC-DC dönüştürücülerde uygundur. ±20% tolerans ile hazırlanmış, through-hole montaj için tasarlanmıştır.
Applications General Purpose
Capacitance 6800 µF
Impedance 38 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.9 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.653 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V