UPS0J681MPD1TD
CAP ALUM 680UF 20% 6.3V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPS0J681MPD1TD
UPS0J681MPD1TD Hakkında
Nichicon UPS0J681MPD1TD, 680µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 6.3V rated voltage ile çalışan bu radial, through-hole montajlı bileşen, genel amaçlı uygulamalarda düşük frekanslı ve yüksek frekanslı ripple akımını filtrelemek için kullanılır. 190 mOhm impedans değeri ile elektrik devrelerde enerji depolamada, power supply filtrasyonunda ve sinyal işleme uygulamalarında yer alır. -55°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C'de 2000 saatlik ömür garantisi sunar. ±20% tolerans ile üretilmiş olan bu kondansatör, 600 mA @ 100 kHz ve 426 mA @ 120 Hz ripple akım kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
Impedance 190 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 600 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 426 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V