UPS0J330MDD1TD
CAP ALUM 33UF 20% 6.3V RADIAL
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
UPS0J330MDD1TD
UPS0J330MDD1TD Hakkında
Nichicon UPS0J330MDD1TD, 33 µF kapasitansa sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 6.3 V nominal gerilim için tasarlanmış olup, ±20% tolerans ve 1.5 Ohm empedans değerlerine sahiptir. -55°C ile +105°C arasında çalışır ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisine sahiptir. Yüksek frekansta 160 mA @ 100 kHz ve düşük frekansta 27.2 mA @ 120 Hz ripple akım kapasitesiyle genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve ses sistemlerinde kullanılır. Through-hole montajı ile PCB'ye direk entegre edilebilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Impedance 1.5 Ohms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 160 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 27.2 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V