UPS0J152MPD1TD
CAP ALUM 1500UF 20% 6.3V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPS0J152MPD1TD
UPS0J152MPD1TD Hakkında
Nichicon UPS0J152MPD1TD, 1500 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 6.3 V rated voltajı ile güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve genel amaçlı elektronik devreler için tasarlanmıştır. Radial Through Hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan lehimlenir. ±20% tolerans ve 2000 saat ömür özellikleri ile, -55°C ile 105°C arasında çalışan uygulamalarda kullanılabilir. 110 mOhms impedans ve 1 A @ 100 kHz ripple current yeteneği, anahat ve dekouplaj uygulamalarında stabilite sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
Impedance 110 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 870 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V