UPM2W4R7MHD1TO
CAP ALUM 4.7UF 20% 450V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPM2W4R7MHD1TO
UPM2W4R7MHD1TO Hakkında
Nichicon UPM2W4R7MHD1TO, 450V nominal gerilim ile çalışan 4.7µF kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial kurulum tipi ile Through Hole montajına uygundur. ±20% tolerans ve -25°C ~ 105°C işletme sıcaklık aralığında güvenilir performans sunar. 5000 saat ömrü 105°C'de garanti edilmiştir. 88 mA ripple akımı 10 kHz'de ve 55 mA ripple akımı 120 Hz'de taşıyabilir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses sistemi ve endüstriyel devrelerde yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 4.7 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 88 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 55 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V