UPM2W3R3MHD
CAP ALUM 3.3UF 20% 450V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPM2W3R3MHD
UPM2W3R3MHD Hakkında
Nichicon UPM2W3R3MHD, 3.3 µF kapasitanslı, 450V rated voltajlı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montajı için tasarlanmış bu polar kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 105°C'de 5000 saat ömür süresi ile güvenilir performans sunmaktadır. -25°C ile 105°C arasındaki geniş çalışma sıcaklık aralığında, 120 Hz'de 48 mA ripple akım kapasitesiyle endüstriyel ve tüketici elektronikleri, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve filtering uygulamalarında tercih edilmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 3.3 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 48 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V