UPM2W220MHD
CAP ALUM 22UF 20% 450V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPM2W220MHD
UPM2W220MHD Hakkında
Nichicon UPM2W220MHD, 22 µF kapasitansına sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V nominal gerilim ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. 105°C'de 5000 saatlik ömür ile beslenme filtreleme, sinyal bağlantısı ve enerji depolama devrelerinde kullanılır. ±20% tolerans, -25°C ile 105°C arasında çalışabilir. Through-hole montaj türü ile geleneksel PCB tasarımlarına uyumludur. 10 kHz'de 216 mA ripple akımı kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 216 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 135 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V