UPM2G2R2MPD
CAP ALUM 2.2UF 20% 400V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPM2G2R2MPD
UPM2G2R2MPD Hakkında
Nichicon UPM2G2R2MPD, 2.2µF kapasitansına ve 400V rated voltajına sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan entegre edilir. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına ve 105°C'de 5000 saatlik yaşam süresine sahiptir. ±20% toleransla üretilen bu kondansatör, 10 kHz'de 44.8 mA ve 120 Hz'de 28 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, motor kontrolü, inverter ve endüstriyel elektronik devrelerde yaygın olarak kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 2.2 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 44.8 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 28 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V