UPM2F3R3MPD1TD
CAP ALUM 3.3UF 20% 315V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPM2F3R3MPD1TD
UPM2F3R3MPD1TD Hakkında
Nichicon UPM2F3R3MPD1TD, 3.3 µF kapasitansına sahip 315V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial Through Hole montaj tipi ile PCB'ye direk lehimlenebilir. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, -40°C ile +105°C arasında güvenli şekilde çalışabilir ve 105°C'de 5000 saat ömür garantisine sahiptir. 10 kHz'de 83.2 mA ve 120 Hz'de 52 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme devreleri ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 3.3 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 83.2 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 52 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 315 V