UPM2F220MHD1TN
CAP ALUM 22UF 20% 315V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPM2F220MHD1TN
UPM2F220MHD1TN Hakkında
Nichicon UPM2F220MHD1TN, 22 µF kapasitanslı 315 V rated voltaj ile çalışan radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan lehimlenmek üzere tasarlanmıştır. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında ±20% tolerans ile stabil performans sunar. 105°C'de 5000 saat ömür garantisi ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtrelemeleme ve depolama fonksiyonlarında kullanılır. 10 kHz'de 240 mA ve 120 Hz'de 150 mA ripple current kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 240 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 150 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 315 V