UPM2E4R7MPD
CAP ALUM 4.7UF 20% 250V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPM2E4R7MPD
UPM2E4R7MPD Hakkında
Nichicon UPM2E4R7MPD, 4.7 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V rated voltage ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılmaya uygundur. Radial through-hole montaj tipi ile PCB'ye dikey olarak monte edilir. -40°C ile 105°C arasında çalışabilen bu kondansatör, 105°C'de 5000 saat ömür süresi garantisine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilmiştir. Genel amaçlı elektronik devrelerde, güç kaynakları, amplifikatörler, filtreleme ve desoupling uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. 10 kHz'de 96 mA ve 120 Hz'de 60 mA ripple current kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 4.7 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 96 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 60 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V