UPM2E3R3MPD1TD
CAP ALUM 3.3UF 20% 250V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPM2E3R3MPD1TD
UPM2E3R3MPD1TD Hakkında
Nichicon UPM2E3R3MPD1TD, 3.3 µF kapasitanslı radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V nominal voltaj ile çalışan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olup, 105°C'de 5000 saatlik yaşam süresi garantisi verir. ±20% tolerans ile üretilen kondansatör, through-hole montaj tipi radial can paketlemesinde sunulmaktadır. 10 kHz'de 83.2 mA ve 120 Hz'de 52 mA ripple akımı kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, ses devresi, filtre ve AC/DC dönüştürücüler gibi çeşitli elektronik uygulamalarda kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 3.3 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 83.2 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 52 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V