UPM2E330MHD1TN
CAP ALUM 33UF 20% 250V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPM2E330MHD1TN
UPM2E330MHD1TN Hakkında
Nichicon UPM2E330MHD1TN, 33µF kapasitansına ve 250V nominal gerilime sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimleme için tasarlanmıştır. -40°C ile +105°C arasında güvenli çalışma sıcaklığı aralığında, 5000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, 10 kHz'de 288 mA ve 120 Hz'de 180 mA ripple akım yönetebilir. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve filtreleme devreleri gibi endüstriyel ve tüketici elektronikleri uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 288 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 180 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V