UPM2D4R7MPD1TD
CAP ALUM 4.7UF 20% 200V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPM2D4R7MPD1TD
UPM2D4R7MPD1TD Hakkında
Nichicon UPM2D4R7MPD1TD, 4.7 µF kapasitansı ve 200V nominal voltajı ile radial kasa tasarımında alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ve 5000 saat ömür (105°C'de) ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -40°C ile 105°C arasında çalışır. 10 kHz'de 96 mA ve 120 Hz'de 60 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Through-hole montajı ile PCB uygulamalarında güç kaynakları, filtre devreleri ve sinyali düzeltme işlemleri için tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 4.7 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 96 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 60 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V