UPM2D330MHD
CAP ALUM 33UF 20% 200V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPM2D330MHD
UPM2D330MHD Hakkında
Nichicon UPM2D330MHD, 33 µF kapasitanslı, 200V rated voltajlı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipine sahip bu bileşen, -40°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığında kullanılabilir ve 105°C'de 5000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans ile üretilmiş kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılan standart bir bileşendir. 10 kHz'de 288 mA ve 120 Hz'de 180 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme devreleri ve düşük frekansı uygulamalar gibi genel endüstriyel ve consumer uygulamalarında yaygın olarak tercih edilmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 288 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 180 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V